24 August 2019

Option – Brummen (NL)

Feesttent

nnb
23 August 2019

Schuttersfeest – Obbicht (NL)

Feesttent

21.30 -01.00
21 August 2019

De Smidse – Niekerk (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
05 August 2019

Vakantie t/m 20 augustus

04 August 2019

De tent Sjteit – Arensgenhout (NL)

Feesttent ad Kampstraat samen met oa Anna- Maria Zimmermann

18.00 - 22.00
29 Juli 2019

Daags na de Tour – Boxmeer (NL)

Buitenpodium De Piek

21.00 - 01.00
21 Juli 2019

C’est la vie – Emmen (NL)

Podium Radio Continu

22.45 - 23.30
20 Juli 2019

Bedrijfsfeest – Sittard (NL) (Besloten)

21.00
19 Juli 2019

4daagse feesten – Nijmegen (NL)

Grote Markt

20.30 - 00.30
15 Juli 2019

Kermis – Reijmerstok (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
13 Juli 2019

4daagse feesten – Nijmegen (NL)

Hertogplein

21.00 - 00.30
07 Juli 2019

Zomerfeesten – Beek-Ubbergen (NL)

Feesttent

15.00 - 18.30
07 Juli 2019

OLS – Sevenum (NL)

Festivaltent

20.00 - 23.00
05 Juli 2019

BLOW! – Kerkrade (NL)

Markt

22.00 - 01.00
01 Juli 2019

Kirmèsmoandig – Hulsberg (NL)

Europaplein

19.00 - 22.30
29 Juni 2019

Jubileum ’t Ballegoyke – Balgoy (NL)

Dorpshuis ’t Ballegoyke

21.30 - 01.00
22 Juni 2019

Starkbierwiesn – Obspringen (D)

Festzelt

21.30 - 01.00
21 Juni 2019

De Treffers – Groesbeek (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
14 Juni 2019

Jubileum TOG – Welten (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
10 Juni 2019

pinksterfeesten – Delfzijl (NL)

Podium Handelskade

14.00 - 18.30
09 Juni 2019

Jubileum Schutterij – Gronsveld (NL)

Feesttent

19.00 - 22.00
08 Juni 2019

EPC Schuurfeest – 2eExlöermond (NL)

Loods

21.30
07 Juni 2019

wiesnfest – Albergen (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
01 Juni 2019

Int. Voetbaltoernooi – Riemst (B)

Feesttent

21.30 - 01.00
31 Mai 2019

Feesttent – Meijel (NL)

Donkersveld

21.30 - 01.00
30 Mai 2019

Jaarmarktfestival – Den Hout (NL)

Festivalterrein

19.45 - 23.15
30 Mai 2019

Braderie – Hoensbroek (NL)

Gebrookerplein

14.00u - 15.00
29 Mai 2019

Kirmes – Astenet (B)

Festzelt

21.30 - 01.00
26 Mai 2019

Weißenbrink Bier & Weinfest – Zelhem (NL)

De Tol

15.00 - 19.00
25 Mai 2019

T Veerhoes – Wessem (NL)

Feesttent

21.30
18 Mai 2019

Feesttent – Spaubeek (NL)

Sportterrein

21.30 - 01.00
12 Mai 2019

Kermis – Maasbree (NL)

Feesttent De Pool

20.00
11 Mai 2019

Feesttent – Susteren (NL)

Baakhoverweg

21.30 - 01.00
04 Mai 2019

Van Eykfeesten – Maaseik (B)

Markt

21.45 - 01.00
30 April 2019

Tanz in den Mai – Marl (D)

Vest-Alm

21.00
27 April 2019

feesttent – Borculo (NL)

Aan de Kerkstraat

14.30 - 18.00
27 April 2019

feesttent – Thorn (NL)

Feesttent Schutterij

21.30 - 01.00
26 April 2019

Besloten – Lanaken (B)

21.30 - 01.00
21 April 2019

Waanzinnig Winssen – Winssen (NL)

Feesttent

15.00 -20.00
20 April 2019

Besloten – Beek (NL)

21.00 - 01.00
13 April 2019

Frühlingsfest – Stein (NL)

Kerensheide

21.30 - 01.00
12 April 2019

Besloten – Gulpen (NL)

11.00
31 März 2019

Halfvasten – Schinveld (NL)

Open Air Markt

19.30
30 März 2019

Halfvasten – Afferden (NL)

Feesttent

20.00 - 22.15
23 März 2019

Besloten – Maastricht (NL)

Rebelle

21.00 - 01.00
16 März 2019

Feesttent – Beltrum (NL)

Grolseweg

21.30 - 01.00
05 März 2019

Open Air – Kerkrade (NL)

Markt

20.30
05 März 2019

Carnaval – Beek (NL)

Asta Theater

19.00
05 März 2019

Afsluiting – Eygelshoven (NL)

Socioproject

22.15
05 März 2019

Top 111 – Meerssen (NL)

Markt

13.00
04 März 2019

Carnaval – Alverna (NL)

Feesttent

14.00 - 17.15
04 März 2019

Carnaval – Beneden-Leeuwen (NL)

MFA De Rosmolen

21.30 - 01.00
03 März 2019

Carnaval – Swalmen (NL)

Feesttent Markt

20.30 - 00.00
03 März 2019

Carnaval – Groenlo (NL)

Feesttent

15.30
02 März 2019

Grote markt – Nijmegen (NL)

Marikenpaleis

16.00
02 März 2019

Carnaval – Hulsberg (NL)

Op De Trepkes

21.45 - 01.00
01 März 2019

Carnaval – Vilsteren (NL)

Feesttent

21.45 - 01.00
28 Februar 2019

Auw Wieverbal – Vaals (NL)

De Obelisk

15.15 - 18.00
28 Februar 2019

Opening Vasteloavend – Schinnen (NL)

Schintalerplein

23.30
28 Februar 2019

Auw wieverbal – Valkenburg (NL)

Walramplein

20.50
24 Februar 2019

Carnaval – Maastricht (NL)

Cafe de Vogel Struys

18.00
23 Februar 2019

zitting – Bunde (NL)

Zaal de Vos

00.00
22 Februar 2019

Hüttengaudi – Söll (A)

Moonlightbar

21.00
21 Februar 2019

Apres-ski – Hochfügen (A)

Gogola-Bar

15.30
20 Februar 2019

Aires-ski – Fügen (A)

Spieljochstadl

21.00
17 Februar 2019

Zitting – Hulsberg (NL)

Op de Trepkes

13.00
17 Februar 2019

Besloten – Eindhoven (NL)

16 Februar 2019

Sitzung – Bonn (D)

Schmitthalle

22.45
16 Februar 2019

Carnaval Radio – Brunssum (NL)

D'r Brikkeoave

01.30
10 Februar 2019

zitting – Heugem (NL)

De Klaekenburg

11.45
10 Februar 2019

Zitting – Heer (NL)

Harmoniezaal

13.15
09 Februar 2019

Zitting – Vlodrop (NL)

Sporthal

22.30
09 Februar 2019

Zitting – Haelen (NL)

Trefcentrum Aldeghoor

23.40
03 Februar 2019

Besloten – Ulestraten (NL)

Ulestraten

18.00
02 Februar 2019

Jubileum – Herten (NL)

Zaal Oleander

21.30 - 01.00
01 Februar 2019

Jubileum Bokkeriejers – Heerlerheide (NL)

Corneliushuis

21.00 - 21.45
27 Januar 2019

Zitting – Heerlerheide (NL)

Corneliushuis

13.00
27 Januar 2019

Zitting – Gulpen (NL)

Galouppe

16.20
26 Januar 2019

Zitting – Horst (NL)

Merrethal

23.45
20 Januar 2019

zitting – Vaals (NL)

De Obelisk

14.00
19 Januar 2019

Zitting – Susteren (NL)

Harmoniezaal

20.45
19 Januar 2019

Geheim – Valkenburg (NL)

22.00
19 Januar 2019

Revue – Geleen (NL)

Zaal Reunie

23.00
19 Januar 2019

zitting – Maaseik (B)

Technisch Instituut St-Jansberg

00.35
13 Januar 2019

zitting- Heerlerheide (NL)

Corneliushuis

13.00 - 13.30
13 Januar 2019

Zitting – Vaals (NL)

De Obelisk

14.00 - 14.30
13 Januar 2019

Zitting – Landgraaf (NL)

Mondo Verde

16.00 - 17.30
12 Januar 2019

Zitting – Bocholt (B)

Sporthal de Damburg

23.45 - 00.15
12 Januar 2019

Zitting – Gronsveld (NL)

Sporthal t Vroendel

22.30
11 Januar 2019

Prins Uitroepen – Ubachsberg (NL)

Zaal Caselli

00.00 - 00.45
05 Januar 2019

Zitting – Landgraaf (NL)

Residentie

22.30u
23 Dezember 2018

Vakantie 23 december t/m 4 januari

15 Dezember 2018

winterfeest – Manderveen (NL)

Feesttent

22.00
14 Dezember 2018

Jubileum – Stein (NL)

Zaal Kerensheide

21.30
25 November 2018

zitting – Simpelveld (NL)

Zaal

16.00 - 16.30
24 November 2018

Jubileum – Weert (NL)

Zaal

21.30
17 November 2018

Jubileum De Geete – Heerlerheide (NL)

Corneliushuis

21.30
16 November 2018

Afscheidsfeest Gemeente – Nuth (NL)

Trefcentrum

21.30
11 November 2018

11e 11e – St. Odilienberg (NL)

Buitenpodium

18.15 - 19.00
10 November 2018

Opening Carnaval – Boxmeer (NL)

Zaal

21.30
09 November 2018

Feesttent – Wijchen (NL)

Markt

21.30
03 November 2018

Bedrijfsfeest (besloten) – Veldhoven (NL)

21.00
29 Oktober 2018

brockumer grossmarkt – Brockum (D)

Festzelt

20.00
27 Oktober 2018

Oktoberfest – Aalten (NL)

Evenementencentrum de Hofnar

21.00
26 Oktober 2018

Oktoberfest – Zeddam (NL)

Feesttent

21.30
21 Oktober 2018

Oktoberfest – Winsum (NL)

Feesttent

21.00
20 Oktober 2018

Hülser Oktoberfest – Marl (D)

Festzelt

21.00
19 Oktober 2018

Plauener Wiesn – Plauen (D)

Festzelt

21.00
15 Oktober 2018

Oktoberfest – Sittard (NL)

Boels Rental tent

20.30
13 Oktober 2018

Schwimmendes Oktoberfest – Köln (D)

Peter Wackels Partyschiff

12.00
13 Oktober 2018

Oktoberfest – Alteveer (NL)

Megatent

22.00
11 Oktober 2018

Oktoberfest (Besloten) – Lelystad (NL)

18.30 - 22.00
10 Oktober 2018

Besloten – Groenlo (NL)

07 Oktober 2018

Proosten op het Oosten – Varsseveld (NL)

Megatent

16.00
06 Oktober 2018

Oktoberfest – Prinsenbeek (NL)

Zaal de Prins

21.30
05 Oktober 2018

Dorpsfeest – Siddeburen (NL)

Feesttent

21.30
02 Oktober 2018

Wiener Wiesnfest – Wenen (A)

Gösser-Zelt am Kaiserwiese 1020 Wien

19.00
01 Oktober 2018

Wiener Wiesnfest – Wenen (A)

Wiesbauer-Zelt am Kaiserwiese 1020 Wien

19.30
29 September 2018

Oktoberfest – Saeffelen (D)

Festzelt

21.30
28 September 2018

Oktoberfest – Beilen (NL)

Feesttent

21.30
22 September 2018

Oktoberfest – Lanaken (B)

Zaal

21.00
16 September 2018

Oktoberfest – Zutphen (NL)

Feesttent

14.00
15 September 2018

Oktoberfest – Effelt (D)

Festzelt

21.00
14 September 2018

Septemberfest – Genhout (NL)

Loods

21.30
11 September 2018

Kermis – Gaanderen (NL)

Feesttent

22.00u
09 September 2018

Stadtfest – Borken (D)

Festbühne

12.00
09 September 2018

Feesttent – Mesch (NL)

Limburgs Land markt

18.00
08 September 2018

Flodderfeest – Frederiksoord (NL)

Feesttent

21.30
07 September 2018

Schuttersfeesten – Delden (NL)

Feesttent

22.00
05 September 2018

Feestweek – Ameide (NL)

Feesttent

21.30
02 September 2018

Verborge Uul – Millen (D)

De verborge Uul

16.00
01 September 2018

Öcher Wiesn – Aachen (D)

100'5 Arena

21.00
25 August 2018

Besloten – Obervellach (A)

Österreich

18.00
24 August 2018

Feesttent – Ruinen (NL)

Feesttent

21.30
19 August 2018

Kermis – Wessem (NL)

Feesttent 't Veerhuis

21.30
18 August 2018

europees Schutterstreffen – Neer (NL)

Feesttent

21.00
06 August 2018

vakantie tm 17 augustus

Hintergarten

05 August 2018

De Tent Sjteit – Arensgenhout (NL)

Feesttent

17.30
04 August 2018

Maasterras – Asselt (NL)

(BESLOTEN)

21.00
30 Juli 2018

Daags na de Tour – Boxmeer (NL)

Podium De Piek

21.00
21 Juli 2018

Bedrijfsfeest – Wiltz (L)

Luxemburg

19.00
20 Juli 2018

Afsluiting 4 daagse feesten – Nijmegen (NL)

Grote Markt

20.30
14 Juli 2018

4 daagse feesten – Nijmegen (NL)

Hertogplein

20.30
09 Juli 2018

Kermis – Reijmerstok (NL)

Feesttent Schuttersfeest

22.30
07 Juli 2018

Giganten van het Noorden – Oudkerk (Fr)

Festivaltent

22.00
06 Juli 2018

Sommerfest – Orsbach (D)

Festzelt

21.30
05 Juli 2018

Zomerfeest – Bentelo (NL)

Feesttent

21.30
30 Juni 2018

Kersenfeesten – Driel (NL)

feesttent

21.30 - 01.00
29 Juni 2018

Beachvolleybal – Ulestraten (NL)

Loods Hoedemakers

21.30 - 01.00
24 Juni 2018

Benefiet Stichting Wensboom – Sittard (NL)

Stadbroekermolen

13.00 - 13.45
23 Juni 2018

Kermis – Ransdaal (NL)

Feesttent

21.30
22 Juni 2018

Popfeesten – Usselo (NL)

feesttent

21.30 - 01.00
16 Juni 2018

feesttent – Stevensweert (NL)

Feesttent Schuttersfeest

21.30 - 01.00
11 Juni 2018

Math Huijts Kirmés Moandig – Hulsberg (NL)

Europaplein

19.00 - 22.30
10 Juni 2018

Kermis – Margraten (NL)

Buitenpodium

19.00 - 22.30
09 Juni 2018

Slachtepop – Wommels (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
08 Juni 2018

Int. Musikfestival – Hirschfeld (D)

Waldbühne

19.00 - 00.00
02 Juni 2018

Eyckfeesten – Maaseik (B)

Markt

21.30 - 01.00
01 Juni 2018

Starkbierwiesn – Obspringen (D)

Festzelt

21.30 - 01.00
27 Mai 2018

Weissenbrink Bier & Weinfest – Zelhem (NL)

Feesttent De Tol

15.00 - 19.30
26 Mai 2018

Kermis – Partij-Wittem (NL)

Feesttent Kermis

21.30 - 01.00
21 Mai 2018

Pinksterfeest – Oosterhuizen (NL)

Feesttent Kermis

15.30 - 19.30
20 Mai 2018

Zotte Zondag – Delfszijl (NL)

Podium Haven

14.00 - 17.30
19 Mai 2018

Schützenfest – Merktein (D)

Festzelt

21.00 - 01.00
18 Mai 2018

Feesttent – Albergen (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
13 Mai 2018

Duckrace – Maastricht (NL)

Podium Stadpark

17.30 - 19.30
10 Mai 2018

Dorpsfeesten – Den Hout (NL)

Podium Jaarmarkt

17.15 - 18.30
10 Mai 2018

Volleybalfeesten – Gennep (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
09 Mai 2018

Festzelt – Astenet (B)

Festzelt

21.00 - 01.00
26 April 2018

Kings Experience – Heerlen (NL)

Pancratuisplein

21.00 - 22.00
21 April 2018

Jubileum Zeemplekkersj – Merkelbeek (NL)

Henkhof

21.30
20 April 2018

Lightfieldfestival – Neer (NL)

Festivaltent

21.30
18 April 2018

Businessclub Roda JC – Kerkrade (NL)

Parkstad Limburg Stadion

20.15
15 April 2018

Amstel Goldrace – Schin op Geul (NL)

Keuteberg - Promo WK wielrennen Innsbruck

14.00
14 April 2018

Tourversie Amstel Gold Race – Schin op Geul (NL)

Keuteberg - Promo WK wielrennen Innsbruck

12.00u
13 April 2018

Alsheimer Benefiet – Echt (NL)

Royal Theater

23.00
01 April 2018

Waanzinnig Winssen – Winssen (NL)

Feesttent

21.30
31 März 2018

Firmenfest (Privat) – Aalen (D)

21.00 - 01.00
29 März 2018

Moonlightbar – Söll (AT)

Moonlightbar

Mittag/Abend
28 März 2018

Festwoche – Westendorf (At)

Karatbar

16.00
27 März 2018

Festwoche – Westendorf (At)

Karatbar

16.00
26 März 2018

Festwoche – Westendorf (At)

Karatbar

16.00
25 März 2018

Festwoche – Westendorf (At)

Karatbar

16.00
24 März 2018

Voorjaarsfeest – Stein (NL)

Zaal Kerensheide

21.30 - 01.00
17 März 2018

Personeelsfeest – Geleen (NL)

16 März 2018

SV Meerssen – Meerssen (NL)

Kantine SV Meerssen

23.30
11 März 2018

Halfvasten – Afferden (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
10 März 2018

Halfvastenbal – Mechelen (NL)

Gemeenschapshuis

21.30 - 01.00
03 März 2018

Festival – Lichtenvoorde (NL)

Hamalandhal

22.00 - 00.00
24 Februar 2018

Apres ski – Workum (NL)

Feesttent

22.00 - 01.30
14 Februar 2018

Receptie CV de Schnautze- Voerendaal (NL)

Brandhuske

22.00
13 Februar 2018

Afsluiting – Kerkrade (NL)

Markt

22.30
13 Februar 2018

Carnaval – Heerlen (NL)

Feesttent

20.00
12 Februar 2018

Carnaval – Wijchen (NL)

Feesttent Alverna

13.00 - 17.30
12 Februar 2018

Carnaval – Deurne (NL)

Feesttent

21.00 - 01.00
11 Februar 2018

Carnaval – Druten (NL)

Active Party World

22.00 - 01.00
10 Februar 2018

Marikenpaleis – Nijmegen (NL)

Feesttent

15.00
10 Februar 2018

Start Carnaval – Gennep (NL)

Buitenpodium

17.00
10 Februar 2018

Vastelaovend – Hulsberg (NL)

Op de Trepkes

21.30 - 01.30
09 Februar 2018

Carnaval – Vilsteren (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
08 Februar 2018

Auw wielerbal – Vaals (NL)

De Obelisk

15.15 - 18.00
07 Februar 2018

Businessclub Roda JC – Kerkrade (NL)

Parkstad Limburg Stadion

21.45
06 Februar 2018

Blauw Sjuut – Spaubeek (NL)

MFC Spaubeek

19.30
04 Februar 2018

Herenzitting – Panningen (NL)

De Heuf

12.30
04 Februar 2018

Herenzitting – Amby (NL)

Amyerhoof

14.15
03 Februar 2018

Zitting – Bunde (NL)

Cafe zaal De Vos

23.15
03 Februar 2018

Privefeest – Raamsdonksveer (NL)

21.00
03 Februar 2018

Vasteloavend – Maastricht (NL)

Cafe Vogel Struys

18.00
28 Januar 2018

Dameszitting – Hulsberg (NL)

Op de Trepkes

11.00
28 Januar 2018

Dameszitting – Beek (NL)

Zaal Benelux

12.45
28 Januar 2018

Herenzitting – Cadier en Keer (NL)

Gemeenschapshuis

14.00
28 Januar 2018

Zitting – Eindhoven (NL)

Pullman Cocagne Hotel

17.00
27 Januar 2018

zitting – Kessel Eik (NL)

Gemeenschapshuis

19.00
27 Januar 2018

Zitting – Waalre (NL)

Zaal

21.00
27 Januar 2018

LHC avond – Eygelshoven (NL)

Socio

23.30
26 Januar 2018

zitting – Simpelveld (NL)

Bij Maxime

23.15
21 Januar 2018

Dameszitting – Klimmen (NL)

Brasserie Klumme

13.25
21 Januar 2018

Dameszitting – roermond (NL)

Oranjerie

14.30
20 Januar 2018

Zitting – Voerendaal (NL)

Borenburg

22.00
14 Januar 2018

Minor sjtoande – Nuth (NL)

Sportkantine Minor

11.15
14 Januar 2018

Dameszitting – Ransdaal (nl)

Oud Ranzel

12.45
14 Januar 2018

Zitting UK 98 – Ulestraten (NL)

D`n Huppel

14.15
14 Januar 2018

Herrensitzung – Heinsberg (D)

Festhalle Oberbruch

15.40
14 Januar 2018

Zitting – Valkenburg (NL)

Bonne Aparte

18.00
13 Januar 2018

Zitting – Berg en Terblijt (NL)

Zaal t Voske

21.45
13 Januar 2018

Sitzung Grün-Weiß – Raeren (D)

Saal Kessel

23.00
13 Januar 2018

P en M Liedjesfestival – Egchel (NL)

Loods Steeghs

00.45
11 Januar 2018

Prins uitroepen – Beek (NL)

Asta Theater

22.00u
07 Januar 2018

Herenzitting – Holtum (NL)

14.30
07 Januar 2018

Zitting – (geheim) (NL)

Wist je dat maar...

15.45
06 Januar 2018

Jubileum – Voerendaal (NL)

Zaal Borenburg

21.30 - 01.00
23 Dezember 2017

1×11 KV Sheif ad Maas – Maasmechelen (B)

Zaal Jagerborg

01.00 - 02.00
22 Dezember 2017

Winterfeest – Overloon (NL)

Feesttent Bos

21.00 - 01.00
16 Dezember 2017

Businessclub Roda JC – Kerkrade (NL)

Parkstad Limburg Stadion

21.45 -22.45
15 Dezember 2017

Winterfest – Beek (NL)

Asta Theater

21.30 - 01.00
26 November 2017

jubileum de Geliënde – Arensgenhout (NL)

De Hoeskamer

18.00 - 19.00
25 November 2017

Jubileum CV – Stramproy (NL) UITVERKOCHT

Zaal i gen Dorp

21.30 - 01.00
19 November 2017

Geheim – (NL)

17.00 - 18.00
18 November 2017

Novemberfest – Esbeek (NL) uitverkocht

Feesttent

22.00 - 01.00
12 November 2017

Herenzitting – Hoensbroek (NL)

Zaal Amicitia

13.45 - 14.15
12 November 2017

Opening Carnaval – Boxmeer (NL)

Feestzaal

16.30 - 21.15
11 November 2017

Opening Carnaval – Maasmechelen (B)

Marktplein

15.30 - 16.30
11 November 2017

Opening Carnaval – Beek (NL)

Zaal Benelux

23.00 - 00.30
11 November 2017

Wunderbar Gelredome – Arnhem (NL) Geanulleerd

Stadion Gelredome

18.30 - 19.30
10 November 2017

Oud op Nuuj – Meers (NL) UITVERKOCHT

Zaal De Hoorn

21.30 - 01.00
04 November 2017

Bedrijfsfeest (Besloten) – (NL)

Koningshof

21.00 - 00.00
28 Oktober 2017

oktoberfest – Rossum (NL)

feesttent

23.00 - 00.30
27 Oktober 2017

oktoberfest – Zeddam (NL)

Feesttent

21.00 - 00.00
21 Oktober 2017

Oktoberfest – Lommel (B)

Feesttent

21.00 - 01.00
16 Oktober 2017

Oktoberfest – Sittard (NL)

Feesttent Boels - Rental

21.00 - 00.00

Coming up!

© Wir Sind Spitze