19 September 2020

Sommergarten CHIO Gelände

19.00 - 22.00
19 September 2020

Sommergarten – Aachen (D)

CHIO Gelände - Coronaproof!

19.00 - 22.00
18 September 2020

Gartengaudi – Heinsberg (D)

Garten Villa Glanztoff - Coronaproof!

19.00 - 22.30
06 September 2020

Kermis – Groesbeek (NL)

Terras Cafe Hopmans - Coronaproof!

17.00 - 18.00
05 September 2020

Buitencentrum – Borculo (NL)

Buitencentrum Kerkemeijer - Coronaproof

16.00 - 19.30
30 August 2020

Melbuundagen – Borne (NL)

VERPLAATST NAAR 2021

15.00
28 August 2020

Dorpsfeesten – Markelo (NL)

Terras De Kroon UITVERKOCHT

17.00 - 20.00
23 August 2020

Kermis – Wessem (NL)

Markt terras coronaproof!

19.00 - 00.00
22 August 2020

Feesttent – Schaesberg (NL)

GEANNULEERD wegens corona

21.30
21 August 2020

Boerenrock-festival – Drauwendermond (NL)

VERPLAATST NAAR 2021

20.30
19 August 2020

Feesttent – Niekerk (NL)

VERPLAATST NAAR 2021

22.00
04 August 2020

vakantie t/m dinsdag 18 augustus

Hintergarten

03 August 2020

Summer6camp – Brunssum (NL)

GEANNULEERD wegens corona

22.30
02 August 2020

De Tent Sjteit – Arensgenhout (NL)

VERPLAATST NAAR 2021

18.00
31 Juli 2020

Tirolerfeesten – Eupen (B) Verplaatst naar 2021

GEANNULEERD wegens corona

22.00
19 Juli 2020

ZLF – Schimmert (NL)

Feesttent Sportpark

18.00
18 Juli 2020

Vierdaagsefeesten – Nijmegen (NL)

Podium Hertogplein

21.00
11 Juli 2020

Zomerfeesten – Rietmolen

Feesttent

21.30
28 Juni 2020

Besloten – Maaseik (B)

15.00
27 Juni 2020

Besloten – Arensgenhout (NL)

Feesttent

21.00
26 Juni 2020

Festzelt – Orsbach (D)

Festzelt

21.30
22 Juni 2020

Math Huijts Kérmis Moandig – Hulsberg (NL)

Podium Europaplein

19.00
21 Juni 2020

Gildefeesten – Heumen (NL)

Feesttent

16.00
20 Juni 2020

Vertriebsfest – Raamsdonksveer (NL)

Geschlossen

21.30
19 Juni 2020

Halfvasten – Meerssen (NL)

De Stip

21.30 -01.00
14 Juni 2020

Reurpop – Ruurlo (NL)

Festivaltent

15.00 - 16.00
14 Juni 2020

Zomerfeesten – Weerselo (NL)

Feesttent

19.00
13 Juni 2020

Kermis – Oud- Valkenburg (NL)

GEANNULEERD wegens corona

15.00
13 Juni 2020

Starkbierwiesn – Obspringen (D) Umgebucht nach 2021

Abgesagt weg Corona

21.30
12 Juni 2020

Zeltfest – Wachtendonck (D)

Festzelt

21.30
06 Juni 2020

Kermis – Partij-Wittem (NL)

Feesttent

21.30
05 Juni 2020

Feesttent – Saasveld (NL)

Feesttent

21.30
01 Juni 2020

Feesttent – Linne (NL) Verplaatst naar 2021

GEANNULEERD wegens corona

15.00
31 Mai 2020

Egascht fest – Walchsee (A)

Festzelt Egascht Fest

20.00
30 Mai 2020

Pinksterfeesten – Bornerbroek (NL)

GEANNULEERD wegens corona

15.00
30 Mai 2020

Feesttent – Vlodrop (NL)

GEANNULEERD wegens corona

23.00
24 Mai 2020

Weißenbrink Bier und Weinfest – Zelhem (NL)

GEANNULEERD wegens corona

15.00
23 Mai 2020

Pop on Top – Valkenburg (NL) nieuwe datum volgt…

GEANNULEERD wegens corona

14.00 - 15.00
16 Mai 2020

Lentefeest – Wessem (NL) nieuwe datum volgt…

GEANNULEERD wegens corona

21.30
09 Mai 2020

Feesttent – Maasbree (NL)

GEANNULEERD wegens corona

20.00
04 Mai 2020

Firmenfest – Sardinië (I)

Abgesagt wegen Corona

21.00
03 Mai 2020

Firmenfest – Sardinië (I)

Abgesagt wegen Corona

21.00
02 Mai 2020

Feesttent – Zevenaar (NL)

GEANNULEERD wegens corona

20.30
01 Mai 2020

Privat fest – Sittard (NL)

GEANNULEERD wegens corona

27 April 2020

Koningsdag – Heerlen (NL)

GEANNULEERD wegens corona

20.00 - 21.00
19 April 2020

Feesttent – Helden (NL)

GEANNULEERD wegens corona

20.00
18 April 2020

Feesttent – Beek Gld (NL)

GEANNULEERD wegens corona

21.30
11 April 2020

Frühlingsfest – Stein (NL) verplaatst naar 2021

GEANNULEERD wegens corona

21.30
10 April 2020

Feesttent – Langedijke (NL) VERPLAATST NAAR 28 Augustus

GEANNULEERD wegens corona

21.30
28 März 2020

Halfvasten – Meerssen (NL) Verplaatst naar 19 juni

GEANNULLEERD wegens corona

21.30 - 01.00
22 März 2020

Privat Party – Elen (B)

14 März 2020

Feesttent – Nijeveen (NL) Geannuleerd, nieuwe datum volgt

Feesttent

21.30 -01.00
08 März 2020

Apres-ski – Gerlos (A)

Umbrella Bar Gerlos

14.00 - 18.00
06 März 2020

Apres-ski – Gerlos (A)

Umbrella Bar

14.00 -18.00
29 Februar 2020

Privatfest – Voeren (B)

21.00
25 Februar 2020

Carnaval – Beuningen (NL)

Sporthal de Tinnegieter

15.30 - 19.00
25 Februar 2020

Feesttent – Groesbeek (NL)

Feesttent SOK

21.00 -22.30
24 Februar 2020

Carnaval – Doetinchem (NL)

Zaal

11.30 -12.15
24 Februar 2020

Carnaval – alverna (NL)

Feesttent

14.00 - 17.00
24 Februar 2020

Carnaval – Beneden Leeuwen (NL)

De Rosmolen

22.00 - 01.00
23 Februar 2020

Sjunjek – Kerkrade (NL)

Markt

19.45 - 23.30
22 Februar 2020

Carnaval – Nijmegen (NL)

Feesttent Grote Markt

15.00 - 16.00
22 Februar 2020

Sjtasie festasie – Roermond (NL)

Stationsplein

17.25 - 18.10
22 Februar 2020

Oapeningsbal – Hulsberg (NL)

Zaal op de Trepkes

21.30 - 01.00
22 Februar 2020

L1 Zoekoel – Venlo (NL)

L1 Podium Zoepkoel Venlo

13.00
21 Februar 2020

Koel(e) Party – Eygelshoven (NL)

Markt

19.30 -20.00
21 Februar 2020

Carnaval – Doenrade (NL)

Gasterie Dobbelsteyn

23.30 - 00.00
20 Februar 2020

auwwieverbal – Valkenburg (NL)

Walramplein

21.35 - 22.05
20 Februar 2020

auwwieverbal – Vaals (NL)

De Obelisk

15.15 - 18.00
20 Februar 2020

Beekdaele boete – Schinnen (NL)

Scalaplein

23.00 - 23.30
16 Februar 2020

Carnaval – Maastricht (NL)

Cafe de Vogelstruys

18.00 - 19.30
16 Februar 2020

Herenzitting – Amby (NL)

Amyerhoof

14.15
14 Februar 2020

Firmenfest (besloten) – Maastricht NL

20.30
09 Februar 2020

Zitting – Landgraaf (NL)

Harmoniezaal

13.30 -14.00
09 Februar 2020

zitting – Wolder (NL)

Harmoniezaal

14.30 - 15.00
09 Februar 2020

Besloten – Eindhoven (NL)

09 Februar 2020

Zitting – Hulsberg (NL)

Zaal op de Trepkes

17.45 - 18.15
09 Februar 2020

Kampioene van ut zuuje – Echt (NL)

Feesttent LVK

19.30 - 22.15
08 Februar 2020

Carnaval – Waalre (NL)

Het Klooster

21.00 - 22.00
08 Februar 2020

Zitting – Eygelshoven (NL)

Socioproject

23.00 -23.30
02 Februar 2020

Zitting – Heugem (NL)

Cafe de Hoof

13.00 -13.30
02 Februar 2020

zitting – Elsloo (NL)

Cafe 't Trefpunt

15.00 - 15.30
01 Februar 2020

Sitzung – Moers (D)

Sporthalle Henri Guidet Zentrum

21.45 - 22.15
01 Februar 2020

zitting – Maastricht (NL)

Sterzaal

23.30 - 00.00
01 Februar 2020

Besloten – Meerssen (NL)

00.30 -01.00
31 Januar 2020

Ski Worldcup Party – Obersdorf (D)

Am Marktplatz

19.00 - 22.00
26 Januar 2020

zitting – Welten (NL)

Auberge de Rouche

13.45 - 14.15
26 Januar 2020

zitting – Eygelshoven (NL)

Socioproject

12.45 - 13.15
25 Januar 2020

Apres-ski Part – Marl (D)

Vest-Alm

21.00 -01.00
24 Januar 2020

Apres-ski party – Marl (D)

Vest-Alm

21.00 - 01.00
19 Januar 2020

Zitting – Heerlen (NL)

Sportcafe Schaesbergerveld

16.30 - 17.15
19 Januar 2020

zitting – Banholt (NL)

Harmoniezaal

18.00 - 19.00
18 Januar 2020

Prinsenbal – Maasmechelen (B)

Sporthal de Kommel

21.30 - 01.00
17 Januar 2020

4 x 11 jubileum – Overloon (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
12 Januar 2020

zitting – Valkenburg (NL)

Bonne Aparte

18.45 - 20.30
11 Januar 2020

zitting – Landgraaf (NL)

Residentie

22.15 - 22.45
11 Januar 2020

Zitting – Berg en Terblijt (NL)

't Vöske

00.00 - 01.00
10 Januar 2020

Zitting – Cadier en Keer (NL)

't Keerhoes

23.20 - 00.40
10 Januar 2020

Prins oetrope – Geheim

Geheim

21.30 -22.00
09 Januar 2020

Prins oetrope – Beek(L) (NL)

ASTA Theater

22.40 - 23.25
03 Januar 2020

Zitting – Sibbe (NL)

De Blokhut

23.00 - 00.00
17 Dezember 2019

Firmenfest (Geschlossen) – Heerlen (NL)

Pancratiusplein

18.30
17 Dezember 2019

Bedrijfsborrel (besloten) – Heerlen (NL)

Pancratiusplein

18.30 - 19.15
15 Dezember 2019

Feesttent – Halle/Zelhem (NL)

Feesttent

14.30 - 17.30
14 Dezember 2019

Privatfest – Tiel (NL)

19.00 - 23.00
07 Dezember 2019

Firmenfest – Landgraaf (NL)

Beschlossen

21.00
30 November 2019

Opening Catharinahoes – Kerkrade (NL)

Catharinahoes

21.30 - 01.00
24 November 2019

Jubileum Hoeskamer – Arensgenhout (NL)

Hoeskamer

17.00 - 18.00
23 November 2019

Zitting – Amby (NL)

Amyerhoof

23.15 - 23.45
17 November 2019

Herenzitting – Hoensbroek (NL)

Zaal Amacitia

14.00 - 14.30
16 November 2019

Korte Show – Sittard (NL)

Cafe Dweasj Sittard

23.00 - 00.00
15 November 2019

LKZH – Born (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
11 November 2019

11e 11e – Stein (NL)

Buitenpodium De Poort

18.15 -18.45
09 November 2019

Oktoberfest – Dongen (NL)

Sporthal t Vroendel

21.30 - 01.00
08 November 2019

Privat Party – Ulestraten (NL)

22.00
03 November 2019

Feesttent – Wierden (NL)

feesttent

15.00 - 19.00
02 November 2019

(Besloten) Bedrijfsfeest

20.30 - 01.00
28 Oktober 2019

Brockumer Großmarkt – Brockum (D)

Festzelt Barré

19.00 - 23.00
27 Oktober 2019

Oktoberfest – Heerenveen (NL)

Abe Lenstra Stadion Funplaza

14.00u
26 Oktober 2019

Tiroler Schlagerfestival – Rossum (NL)

Feesttent

23.00 - 01.00
25 Oktober 2019

Geschlossene Veranstaltung – Ewijk (NL)

Ewijk

21.00
19 Oktober 2019

Oktoberfest – Sourendonk (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
14 Oktober 2019

Oktoberfest – Sittard (NL)

THUISCONCERT in het Boels Rental Paviljoen

20.00 - 00.00
13 Oktober 2019

Oktoberfest – Dongemond (NL)

Feesttent

16.00 - 19.00
12 Oktober 2019

Oostland Oktoberfest – Nootdorp (NL)

Feesttent

20.00 - 23.15
11 Oktober 2019

Oostland Oktoberfest – Nootdorp (NL)

Feesttent

18.30 - 22.30
08 Oktober 2019

wiener wiesnfest – Wien (A)

Gösserzelt

19.00 - 22.45
08 Oktober 2019

Wiener Wiesenfest – Wenen (A)

Gösserzelt

19.00 - 22.45
07 Oktober 2019

Wiener Wiesnfest – Wien (A)

Wojnar's Kaiserzelt

19.30 - 22.45
07 Oktober 2019

Wiener Wiesnfest – Wenen (A)

Wojnar's Kaiserzelt

19.30 - 22.45
06 Oktober 2019

Proosten op het Oosten – Varsseveld (NL)

Feesttent Radstake

16.40 - 17.40
05 Oktober 2019

Oktoberfest – Molenbeersel (B)

Gemeenschapshuis

21.30 - 01.00
04 Oktober 2019

Oktoberfest – Waalwijk (D)

Feesttent

21.00 - 00.00
28 September 2019

Oktoberfest – Saeffelen (D)

Festzelt am Kirche

21.30 - 01.30
27 September 2019

Oktoberfest – Meppel (NL)

Feesttent

21.30
22 September 2019

Jubileum Fanfare – Schin op Geul (NL)

Feesttent

19.00 - 22.00
21 September 2019

Geschlossene Veranstaltung – Elchingen (D)

21.00 - 01.00
20 September 2019

Twents Oktoberfeest – Hengelo (NL)

Feesttent

19.00 - 23.00
15 September 2019

Dorpsfeesten – Velden (NL)

Feesttent Markt

15.30 - 20.30
14 September 2019

Oktoberfest – Birgelen (D)

Festzelt

20.15 - 01.00
13 September 2019

Oktoberfest – Kerken (D)

Festzelt

20.00 - 01.30
10 September 2019

Feesttent – Gaanderen (NL)

Kermis Feesttent

21.30 - 01.00
07 September 2019

Stadtfest – Borken (D)

Stadtspark

20.00 - 23.00
31 August 2019

Geusemer Kerb – Trebur (D)

Festzelt

21.00 - 01.00
30 August 2019

Zomerfeesten – Geesteren (NL)

Feesttent De Pollen

21.30 - 01.00
29 August 2019

Zomerfeesten – Gorinchem (NL)

Varkenmarkt

21.00 - 00.30
24 August 2019

Option – Brummen (NL)

Feesttent

nnb
23 August 2019

Schuttersfeest – Obbicht (NL)

Feesttent

21.30 -01.00
21 August 2019

De Smidse – Niekerk (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
05 August 2019

Vakantie t/m 20 augustus

04 August 2019

De tent Sjteit – Arensgenhout (NL)

Feesttent ad Kampstraat samen met oa Anna- Maria Zimmermann

18.00 - 22.00
29 Juli 2019

Daags na de Tour – Boxmeer (NL)

Buitenpodium De Piek

21.00 - 01.00
21 Juli 2019

C’est la vie – Emmen (NL)

Podium Radio Continu

22.45 - 23.30
20 Juli 2019

Bedrijfsfeest – Sittard (NL) (Besloten)

21.00
19 Juli 2019

4daagse feesten – Nijmegen (NL)

Grote Markt

20.30 - 00.30
15 Juli 2019

Kermis – Reijmerstok (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
13 Juli 2019

4daagse feesten – Nijmegen (NL)

Hertogplein

21.00 - 00.30
07 Juli 2019

Zomerfeesten – Beek-Ubbergen (NL)

Feesttent

15.00 - 18.30
07 Juli 2019

OLS – Sevenum (NL)

Festivaltent

20.00 - 23.00
05 Juli 2019

BLOW! – Kerkrade (NL)

Markt

22.00 - 01.00
01 Juli 2019

Kirmèsmoandig – Hulsberg (NL)

Europaplein

19.00 - 22.30
29 Juni 2019

Jubileum ’t Ballegoyke – Balgoy (NL)

Dorpshuis ’t Ballegoyke

21.30 - 01.00
22 Juni 2019

Starkbierwiesn – Obspringen (D)

Festzelt

21.30 - 01.00
21 Juni 2019

De Treffers – Groesbeek (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
14 Juni 2019

Jubileum TOG – Welten (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
10 Juni 2019

pinksterfeesten – Delfzijl (NL)

Podium Handelskade

14.00 - 18.30
09 Juni 2019

Jubileum Schutterij – Gronsveld (NL)

Feesttent

19.00 - 22.00
08 Juni 2019

EPC Schuurfeest – 2eExlöermond (NL)

Loods

21.30
07 Juni 2019

wiesnfest – Albergen (NL)

Feesttent

21.30 - 01.00
01 Juni 2019

Int. Voetbaltoernooi – Riemst (B)

Feesttent

21.30 - 01.00
31 Mai 2019

Feesttent – Meijel (NL)

Donkersveld

21.30 - 01.00
30 Mai 2019

Jaarmarktfestival – Den Hout (NL)

Festivalterrein

19.45 - 23.15
30 Mai 2019

Braderie – Hoensbroek (NL)

Gebrookerplein

14.00u - 15.00
29 Mai 2019

Kirmes – Astenet (B)

Festzelt

21.30 - 01.00
26 Mai 2019

Weißenbrink Bier & Weinfest – Zelhem (NL)

De Tol

15.00 - 19.00
25 Mai 2019

T Veerhoes – Wessem (NL)

Feesttent

21.30
18 Mai 2019

Feesttent – Spaubeek (NL)

Sportterrein

21.30 - 01.00
12 Mai 2019

Kermis – Maasbree (NL)

Feesttent De Pool

20.00
11 Mai 2019

Feesttent – Susteren (NL)

Baakhoverweg

21.30 - 01.00
04 Mai 2019

Van Eykfeesten – Maaseik (B)

Markt

21.45 - 01.00
30 April 2019

Tanz in den Mai – Marl (D)

Vest-Alm

21.00
27 April 2019

feesttent – Borculo (NL)

Aan de Kerkstraat

14.30 - 18.00
27 April 2019

feesttent – Thorn (NL)

Feesttent Schutterij

21.30 - 01.00
26 April 2019

Besloten – Lanaken (B)

21.30 - 01.00
21 April 2019

Waanzinnig Winssen – Winssen (NL)

Feesttent

15.00 -20.00
20 April 2019

Besloten – Beek (NL)

21.00 - 01.00
13 April 2019

Frühlingsfest – Stein (NL)

Kerensheide

21.30 - 01.00
12 April 2019

Besloten – Gulpen (NL)

11.00
31 März 2019

Halfvasten – Schinveld (NL)

Open Air Markt

19.30
30 März 2019

Halfvasten – Afferden (NL)

Feesttent

20.00 - 22.15
23 März 2019

Besloten – Maastricht (NL)

Rebelle

21.00 - 01.00
16 März 2019

Feesttent – Beltrum (NL)

Grolseweg

21.30 - 01.00
05 März 2019

Open Air – Kerkrade (NL)

Markt

20.30
05 März 2019

Carnaval – Beek (NL)

Asta Theater

19.00
05 März 2019

Afsluiting – Eygelshoven (NL)

Socioproject

22.15
05 März 2019

Top 111 – Meerssen (NL)

Markt

13.00
04 März 2019

Carnaval – Alverna (NL)

Feesttent

14.00 - 17.15
04 März 2019

Carnaval – Beneden-Leeuwen (NL)

MFA De Rosmolen

21.30 - 01.00
03 März 2019

Carnaval – Swalmen (NL)

Feesttent Markt

20.30 - 00.00
03 März 2019

Carnaval – Groenlo (NL)

Feesttent

15.30
02 März 2019

Grote markt – Nijmegen (NL)

Marikenpaleis

16.00
02 März 2019

Carnaval – Hulsberg (NL)

Op De Trepkes

21.45 - 01.00
01 März 2019

Carnaval – Vilsteren (NL)

Feesttent

21.45 - 01.00
28 Februar 2019

Auw Wieverbal – Vaals (NL)

De Obelisk

15.15 - 18.00
28 Februar 2019

Opening Vasteloavend – Schinnen (NL)

Schintalerplein

23.30
28 Februar 2019

Auw wieverbal – Valkenburg (NL)

Walramplein

20.50
24 Februar 2019

Carnaval – Maastricht (NL)

Cafe de Vogel Struys

18.00
23 Februar 2019

zitting – Bunde (NL)

Zaal de Vos

00.00
22 Februar 2019

Hüttengaudi – Söll (A)

Moonlightbar

21.00
21 Februar 2019

Apres-ski – Hochfügen (A)

Gogola-Bar

15.30
20 Februar 2019

Aires-ski – Fügen (A)

Spieljochstadl

21.00
17 Februar 2019

Zitting – Hulsberg (NL)

Op de Trepkes

13.00
17 Februar 2019

Besloten – Eindhoven (NL)

16 Februar 2019

Sitzung – Bonn (D)

Schmitthalle

22.45
16 Februar 2019

Carnaval Radio – Brunssum (NL)

D'r Brikkeoave

01.30
16 Februar 2019

zitting – Amby (NL)

Amyerhoof

14.15 - 14.45
14 Februar 2019

Firmenfest (Geschlossen) – Maastricht (NL)

22.00 - 01.00
10 Februar 2019

zitting – Heugem (NL)

De Klaekenburg

11.45
10 Februar 2019

Zitting – Heer (NL)

Harmoniezaal

13.15
09 Februar 2019

Zitting – Vlodrop (NL)

Sporthal

22.30
09 Februar 2019

Zitting – Haelen (NL)

Trefcentrum Aldeghoor

23.40
03 Februar 2019

Besloten – Ulestraten (NL)

Ulestraten

18.00
02 Februar 2019

Jubileum – Herten (NL)

Zaal Oleander

21.30 - 01.00
01 Februar 2019

Jubileum Bokkeriejers – Heerlerheide (NL)

Corneliushuis

21.00 - 21.45
27 Januar 2019

Zitting – Heerlerheide (NL)

Corneliushuis

13.00
27 Januar 2019

Zitting – Gulpen (NL)

Galouppe

16.20
26 Januar 2019

Zitting – Horst (NL)

Merrethal

23.45
20 Januar 2019

zitting – Vaals (NL)

De Obelisk

14.00
19 Januar 2019

Zitting – Susteren (NL)

Harmoniezaal

20.45
19 Januar 2019

Geheim – Valkenburg (NL)

22.00
19 Januar 2019

Revue – Geleen (NL)

Zaal Reunie

23.00
19 Januar 2019

zitting – Maaseik (B)

Technisch Instituut St-Jansberg

00.35
13 Januar 2019

zitting- Heerlerheide (NL)

Corneliushuis

13.00 - 13.30
13 Januar 2019

Zitting – Vaals (NL)

De Obelisk

14.00 - 14.30
13 Januar 2019

Zitting – Landgraaf (NL)

Mondo Verde

16.00 - 17.30
12 Januar 2019

Zitting – Bocholt (B)

Sporthal de Damburg

23.45 - 00.15
12 Januar 2019

Zitting – Gronsveld (NL)

Sporthal t Vroendel

22.30
11 Januar 2019

Prins Uitroepen – Ubachsberg (NL)

Zaal Caselli

00.00 - 00.45
05 Januar 2019

Zitting – Landgraaf (NL)

Residentie

22.30u
23 Dezember 2018

Vakantie 23 december t/m 4 januari

15 Dezember 2018

winterfeest – Manderveen (NL)

Feesttent

22.00
14 Dezember 2018

Jubileum – Stein (NL)

Zaal Kerensheide

21.30
25 November 2018

zitting – Simpelveld (NL)

Zaal

16.00 - 16.30
24 November 2018

Jubileum – Weert (NL)

Zaal

21.30
17 November 2018

Jubileum De Geete – Heerlerheide (NL)

Corneliushuis

21.30
16 November 2018

Afscheidsfeest Gemeente – Nuth (NL)

Trefcentrum

21.30
11 November 2018

11e 11e – St. Odilienberg (NL)

Buitenpodium

18.15 - 19.00
10 November 2018

Opening Carnaval – Boxmeer (NL)

Zaal

21.30
09 November 2018

Feesttent – Wijchen (NL)

Markt

21.30
03 November 2018

Bedrijfsfeest (besloten) – Veldhoven (NL)

21.00

Coming up!

© Wir Sind Spitze